Myjnia-dezynfektor do kaczek i basenów niemieckiej firmy ERLEN g.m.b.h.. Gwarantuje pełne mycie i dezynfekcję naczyń. Całość wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Najlepsza jakość.

Zadzwoń 68 422 70 90

 

 

 

  • Pojemność 1 basen + 1 kaczka / 3 kaczki

  • Wszystkie elementy wykonane ze stali nierdzewnej

  • Szybki cykl

  • Nie posiada elementów plastikowych

  • Komora paro i wodo szczelna.

Komora HYDROVEXUS

Myjnia do kaczek i basenów ERLEN 1.45  jest wyposażona w nowoczesną komorę HYDROVEXUS która posiada zookrąglone kąty. Zamknięcie komory następuje przy użyciu elektrycznego zamka który dodatkowo dociska dzwi komory chroniąc przed wyciekami wody i pary.

komora_myjni_erlenKomora HYDROVEXUS nie posiada żadnych plastikowych częci! Kosz komory może być wyciągnięty bez użycia narzędzi, co ułatwia wymianę koszy do mycia innych naczyń.

Automatyczne suszenie

Po zakończonym cyklu, zamek elektryczny rozszczenia drzwi komory co ułatwia odparowanie naczyń.
Opcjonalnie myjnia może być wyposażona w mechaniczny system suszący z filtrem HEPA.

Parametr A0

Temperatura podczas dezynfekcji jest utrzymywana na poziomie zgodnym z normą A0, przy czym parametr ten jest ustawialny. Wyświelacz LCD pokazuje wartość parametru A0 co stanowi walidację poprawnej dezynfekcji.

3 programy

Płuczko-dezynfektor ERLEN 1.45 posiada 3 programy dostępne z przedniego panelu. Program krótki do mycia i dezynfekcji kaczek, normalny do kaczek i basenów oraz program intensywny do mocno zabrudzonych naczyń sanitarnych. Istnieje możliwość zmiany parametrów każdego programu.

Dysze tylko z metalu

Myjnia dezynfektor Erlen 1.45 posiada 10 dysz myjących (12 dysz-*opcja), w tym dysze obrotowe. Wydajna pompa  generuje wysokie ciśnienie wody co zapewnia doskonałe mycie utensyliów, doskonale radzi sobie z basenami z “kieszonką”.

Łatwa do użycia

Pojemniki opróżniają się samoczynnie w momencie zamknięcia i zablokowania drzwi , a ich zawartość wypłukiwana jest silnym strumieniem wody, o charakterze burzliwego natrysku.

Zgodna z ISO 15883

Myjnia ERLEN 1.45 jest w pełni zgodna z normą ISO 15883-1,-3 a nawet ją przewyższa co gwarantuje doskonałą jakość mycia i dezynfekcji naczyń

Walidacja

Urządzenie są każdorazowo walidowane przy montażu oraz po każdej naprawie i przeglądzie z pełnym wydrukiem walidacyjnym.

Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów ERLEN 1.45 
Napięcie230 V, 60 Hz, 3000 W
MocGenerator pary3000W
Pompa790W
Liczba naczyń na cykl1 basen i 1 kaczka lub 3 kaczki
Wymiary (szer x głeb x wys)
500mm x 500mm x 1450mm
Waga90 kg
Czas cyklu8 - 10 minut
Orurowaniewykonane z miedzi
Dysze10 dysz ( 12-opcja)wszystkie dysze wykonane ze stali nierdzewnej
Pochylenie generatora pary45 stopni
Głośność53,5 dB
PodłączeniaOdpływ90-110 mm
Woda Ciepła3/4"
Woda Zimna3/4"
Prąd230V lub 400V