Macerator do pieluch INCOMATIC jako jedyny na rynku zapewnia bezproblemową utylizację wkładów higienicznych takich jak pieluchy czy pieluchomajtki. Doskonałą jakość maceracji zapewnia unikalna głowica złożona z noży statycznych.

Zadzwoń 68 422 70 90

 

 

 

  • Pojemność do 4 wkładów na cykl

  • Automatyczne otwieranie i zamykanie

  • Mocny silnik 2.2 kW

  • Automatyczne dezynfekcja komory

  • Bezdotykowa obsługa

Automatyczna otwieranie i zamykanie

Macerator INCOMATIC jako jedyny na rynku posiada opatentowany system automatycznego otwierania i zamykania pokrywy komory bez użycia rąk. Wygodny czujnik nożny umożliwia otwarcie komory, kiedy użytkownik ma zajęte obie ręce.  Sensor umożliwia automatyczne zamknięcie pokrywy i uruchomienie procesu. 

Antybakteryjna powierzchnia 

Górna pokrywa jest wykonana w całości z materiału MICROBESAFE, który posiada wtopione nanocząsteczki srebra. Zapobiega to namnażaniu mikroorganizmów na powierzchni maceratora.

Automatyczna dezynfekcja komory

ULTIMA oferuje automatyczny system dezynfekcji i deodoryzacji całej komory maceratora. Komora jest  spłukiwana wodą oraz płynem ECOCLEANSE+ pozostawiając komorę czystą i przyjemnie pachnącą.

Unikalna głowica tnąca

macerator_do_pieluch_incomatic
Doskonałą jakość maceracji zapewnia unikalna głowica złożona zarówno ze statycznych, jak i dynamicznych bloków tnąco-rozszarpujących, które idealnie rozdrabniają naczynia, zapobiegając zapychaniu się odpływu.

Do 4 wkładów na cykl

macerator_pieluchy_incomatic
Macerator INCOMATIC jest przeznaczony do szybkiej utylizacji pieluch biodegradowalnych. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się wkładów higienicznych w bardzo szybkim czasie. Dzięki maceratorowi nie musimy magazynować pieluch w pomieszczeniu, nie wydziela się przykry zapach i minimalizujemy możliwość zakażeń krzyżowych.

Macerator do pieluch INCOMATIC
Napięcie230 V, 50 Hz, 2600W
Wymiary
500mm(sz) x 600mm(g) x 1042mm (w) / (±3mm)
MocSilnik2200W
Pompa345W
Liczba naczyń na cykldo 4 wkładów
Liczba aktywnych bloków tnących2 bloki
Czas cyklu120 sek
PokrywaZ zatopionymi nanocząsteczkami srebra
ObsługaBezdotykowa, automatyczne otwieranie i zamykanie poprzez czujniki podczerwieni
Waga90 kg
Zużycie energii0.034 kWh
Głośność60 dB
PodłączeniaOdpływ50 mm
Woda Zimna3/4"
Prąd400V

Film 1

Film 2