Macerator UNO jest specjalnie zaprojektowany do małych pomieszczeń, jak izolatki lub na nie duże oddziały. Jego małe rozmiary pozwalają na umiejscowienie urządzenia nawet w małej łazience.

Zadzwoń 68 422 70 90
  • Pojemność  2 naczynia na cykl

  • Automatyczne otwieranie i zamykanie

  • 8 noży tnących

  • Automatyczne dezynfekcja komory

  • Bezdotykowa obsługa

Automatyczna otwieranie i zamykanie

macerator_bezdotykowa_abslugaMacerator UNO jako jedyny na rynku posiada opatentowany system automatycznego otwierania i zamykania pokrywy komory bez użycia rąk. Wygodny czujnik nożny umożliwia otwarcie komory, kiedy użytkownik ma zajęte obie ręce.  Sensor umożliwia automatyczne zamknięcie pokrywy i uruchomienie procesu. 

Antybakteryjna powierzchnia 

Górna pokrywa jest wykonana w całości z materiału MICROBESAFE, który posiada wtopione nanocząsteczki srebra. Zapobiega to namnażaniu mikroorganizmów na powierzchni maceratora.

Automatyczna dezynfekcja komory

Macerator UNO oferuje automatyczny system dezynfekcji i deodoryzacji całej komory maceratora. Komora jest  spłukiwana wodą oraz płynem ECOCLEANSE+ pozostawiając komorę czystą i przyjemnie pachnącą.

8 noży tnących

macerator_9_nozyDoskonałą jakość maceracji zapewnia unikalna głowica złożona z 8 noży tnących, które idealnie rozdrabniają naczynia, zapobiegając zapychaniu się odpływu. W porównaniu do konkurencyjnych produktów, UNO gwarantuje, że nigdy więcej nie  uświadczysz problemu z zatkaną kanalizacją.

2 naczynia na cykl

naczyniazpulpyUNO  pomieści 2 naczynia na cykl, znacząco redukując koszty cyklu, zużywając przy tym minimalną ilość wody 9,5 litra !!!. Jako jedyny macerator pozwala nie uruchamiać cyklu, dopóki nie będzie pełny. Po 30 sekundach pokrywa komory sama się zamyka, uniemożliwiając przedostawanie się przykrych zapachów.

Opcjonalnie

Macerator Uno może być wyposażony w noże tnące umieszczone na górze talerza tnąceg (5 noży)oraz system wyciszenia.

Macerator do naczyń UNO
Napięcie230 V, 50 Hz, 800W
Wymiary
400mm(sz) x 510mm(g) x 975mm (w) / (±3mm)
MocSilnik750W
Pompa125W
Liczba naczyń na cykldo 2 naczyń
Liczba noży tnących8 noży
Czas cyklu65 sek
PokrywaZ zatopionymi nanocząsteczkami srebra
ObsługaBezdotykowa, automatyczne otwieranie i zamykanie poprzez czujniki podczerwieni
Waga55 kg
Zużycie wody9.5 litra
Zużycie energii0.005kWh
Głośność58.9 dB
PodłączeniaOdpływ50 mm
Woda Zimna3/4"
Prąd230V lub 400V

Film 1

Film 2