Macerator ECO jako jedyny na rynku posiada opatentowany system automatycznego otwierania i zamykania pokrywy komory bez użycia rąk. Doskonałą jakość maceracji zapewnia unikalna głowica złożona z 9 noży tnących.

Zadzwoń 68 422 70 90

 

 

 

  • Pojemność do 4 naczyń na cykl

  • 13,5l wody na cykl

  • Automatyczne otwieranie i zamykanie

  • 9 noży tnących

  • Automatyczne dezynfekcja komory

  • Bezdotykowa obsługa

Automatyczna otwieranie i zamykanie

macerator_bezdotykowa_abslugaMacerator ECO jako jedyny na rynku posiada opatentowany system automatycznego otwierania i zamykania pokrywy komory bez użycia rąk. Wygodny czujnik nożny umożliwia otwarcie komory, kiedy użytkownik ma zajęte obie ręce.  Sensor umożliwia automatyczne zamknięcie pokrywy i uruchomienie procesu. 

Antybakteryjna powierzchnia 

Górna pokrywa jest wykonana w całości z materiału MICROBESAFE, który posiada wtopione nanocząsteczki srebra. Zapobiega to namnażaniu mikroorganizmów na powierzchni maceratora.

Automatyczna dezynfekcja komory

Macerator ECO oferuje automatyczny system dezynfekcji i deodoryzacji całej komory maceratora. Komora jest  spłukiwana wodą oraz płynem ECOCLEANSE+ pozostawiając komorę czystą i przyjemnie pachnącą.

9 noży tnących

macerator_9_nozyDoskonałą jakość maceracji zapewnia unikalna głowica złożona z 9 noży tnących, które idealnie rozdrabniają naczynia, zapobiegając zapychaniu się odpływu. W porównaniu do konkurencyjnych produktów, ECO gwarantuje, że nigdy więcej nie  uświadczysz problemu z zatkaną kanalizacją.

13.5 litra wody na cykl

Macerator ECO jest najbardziej oszczędnym maceratorem na rynku, niskie zużycie energii i wody przekładają się na wymierne oszczędności ekonomiczne i środowiskowe.

4 naczynia w 95 sekund

naczyniazpulpyECO  pomieści do 4 naczyń na cykl, znacząco redukując koszty cyklu, zużywając przy tym minimalną ilość wody i prądu. Jako jedyny macerator pozwala nie uruchamiać cyklu, dopóki nie będzie pełny. Po 30 sekundach pokrywa komory sama się zamyka, uniemożliwiając przedostawanie się przykrych zapachów.

Maceratore do naczyń ECO
Napięcie230 V, 50 Hz, 1100W
Wymiary
500mm(sz) x 600mm(g) x 1042mm (w) / (±3mm)
MocSilnik750W
Pompa345W
Liczba naczyń na cykldo 4 naczyń
Liczba noży tnących9 noży
Czas cyklu110 sek
PokrywaZ zatopionymi nanocząsteczkami srebra
ObsługaBezdotykowa, automatyczne otwieranie i zamykanie poprzez czujniki podczerwieni
Waga75 kg
Zużycie wody13.5 litra
Zużycie energii0.018kWh
Głośność59.1 dB
PodłączeniaOdpływ50 mm
Woda Zimna3/4"
Prąd230V lub 400V

Film 1

Film 2